1. Kim jesteśmy

Założona w 2003 r. Firma Dongyu Electronics stała się jednym z renomowanych dostawców wentylatorów chłodzących w Chinach, z rocznymi przychodami ze sprzedaży na poziomie 8 000 000 USD na terenie Chin kontynentalnych. Jesteśmy zaangażowani w zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie chłodzenia i wentylacji za pośrednictwem pełnego portfolio specjalnie dobranych wentylatorów i rozwiązań. Mamy zespół talentów badawczo-rozwojowych, a także zespół 120 pracowników pracujących w dziale produkcji, kontroli jakości, testowania, zaopatrzenia, sprzedaży, obsługi posprzedażnej i zarządzania, których misją jest tworzenie wartości dla klientów.

第一节 图1(001)


2. Co mamy

Nasza fabryka znajduje się w Shenzhen, zajmując obszar 2000 m2 podzielony na kilka sektorów funkcjonalnych. Fabryka jest wyposażona w automatyczne linie produktów osiągane przez zaawansowane maszyny, takie jak automat do lutowania i kontroler temperatury, automat do zwijania, bezszczotkowy tester obrotów wentylatora DC i automatyczna maszyna z rotorem. Ponadto wdrożyliśmy kilka linii szybkiej dostawy produktów, co pomaga skrócić czas realizacji w ciągu pięciu dni roboczych.


3. Co robimy

Przez ostatnie dwie dekady koncentrowaliśmy się na wentylatorach AC i DC, dmuchawach powietrza i osłonach wentylatorów pod marką BrotherUnite. Nasze produkty wentylatorowe są wysoko cenione za doskonałą niezawodność, niski poziom hałasu, tłumienie drgań, długą żywotność i łatwość użytkowania. Aby sprostać ekstremalnym warunkom aplikacji, zbadaliśmy również i zaprojektowaliśmy modele wodoodporne i odporne na ciepło. Są one ogólnie stosowane w sprzęcie osobistym i przemysłowym oraz urządzeniach, w tym sprzęcie do automatycznego sterowania, podwoziu, spawaczach elektrycznych, UPS, VFD, urządzeniach medycznych, laptopach, sprzęcie komunikacyjnym i urządzeniach montowanych w pojazdach. Technicznie nasi wentylatory można podzielić na następujące kategorie: wentylator AC, wentylator DC, dmuchawy powietrza, osłony wentylatorów


4. Jak służymy

Nasze zasady świadczenia usług obejmują cały łańcuch dostaw:

1). Przedsprzedaż: zapewnienie bezpłatnych lub płatnych próbek w zależności od faktycznych potrzeb

2). Opłata za sprzedaż: jeśli zostanie odebrana, zostanie zwrócona w całości, gdy wartość zamówienia osiągnie określoną kwotę.

3). Obsługa posprzedażna: zapewnienie wsparcia technicznego i wymiana wadliwych produktów za darmo

第四节handshaking