Wentylator chłodzący komputer

- Sep 26, 2019-


Komponenty elektroniczne wewnątrz komputera zwykle generują ciepło podczas pracy, co powoduje wzrost temperatury komponentów, co wpłynie na normalne działanie komponentów. Dlatego należy zainstalować radiator, aby zapewnić prawidłowe działanie komponentów w odpowiedniej temperaturze. W przypadku większości obecnie używanych komputerów różne modele komputerów mogą korzystać z różnych radiatorów ze względu na różne struktury wewnętrzne.

Nowa struktura radiatora, konstrukcja otworu w talii w obudowie może regulować odległość radiatora w stosunku do podwozia: konstrukcja otworu w talii w obudowie może regulować położenie radiatora w stosunku do podwozia . Innymi słowy, radiator można regulować w zależności od położenia elementu. Dlatego ten radiator nadaje się do różnych typów komputerów.

60-60-25-brushless-24v-ec-axial-flow-fan29568256553

Obudowa 1 jest zaopatrzona w otwór 4 w kształcie talii, przez który żebra 2 są przymocowane za pomocą śrub. Odległość radiatora 1 w stosunku do podwozia 3 można regulować, regulując położenie śruby w otworze w talii 4.

Obudowa ma otwór w kształcie talii odpowiadający powierzchni końcowej podwozia 3, a urządzenie rozpraszające ciepło jest przymocowane do podwozia przez otwór w talii przez śrubę. Wyreguluj położenie śruby w otworze w talii, aby wyregulować pozycję radiatora względem podwozia. Innymi słowy, radiator można regulować w zależności od położenia elementu.

60-60-25-brushless-24v-ec-axial-flow-fan29419035084

https://www.east-fan.com/ec-fan/60mm-ec-fan/60-60-25-brushless-24v-ec-axial-flow-fan.html