Jak sobie radzisz z zatrzymanym małym wentylatorem osiowym?

- Jul 21, 2019-

Wentylator chłodzący małego wentylatora z przepływem osiowym był używany od dawna i pojawiły się pewne niedociągnięcia jeden po drugim. Na przykład wentylator elektryczny się nie przewraca. Być może jest szybki i powolny, sytuacja będzie niestabilna, ale istnieje wiele przyczyn tej wady. Więc co powinniśmy zrobić? Porozmawiajmy o tym przez Xiaobian.

Gdy wentylator chłodzący małego wentylatora osiowego obraca się stopniowo podczas pracy, nawet jeśli się nie obraca, jednym z najbardziej prawdopodobnych powodów jest to, że prędkość wentylatora chłodzenia małego wentylatora osiowego nie osiąga normalnej prędkości wymaganej do działania chłodnicy .

W ten sposób wentylator rozpraszający ciepło małego wentylatora o przepływie osiowym nie może osiągnąć swojej siły tocznej, a wynik będzie wolny lub nawet nie będzie się obracał. Efekt rozpraszania ciepła musi być gorszy niż wcześniej. Możliwe jest prawidłowe wyregulowanie łopatek wentylatora chłodzącego małego wentylatora osiowego, tak aby jego prędkość obrotowa mogła zaspokoić odpowiednie wymagania energetyczne pracy chłodnicy.