Główne czynniki wpływające na objętość powietrza dmuchawy

- Jul 27, 2019-

W wielu miejscach z wentylacją i wentylacją dmuchawa nie ma bardzo dużej prędkości, ale objętość powietrza dmuchawy podczas pracy jest rzeczywiście nieodłączna od jej prędkości. Wpływa również na objętość powietrza pod względem prędkości dmuchawy. .

W normalnych okolicznościach prędkość obrotowa jest proporcjonalna do objętości powietrza dmuchawy. Prędkość obrotowa dmuchawy jest duża, a także zwiększa się objętość dmuchawy. Nie można również powiedzieć, że objętość powietrza i prędkość dmuchawy są powiązane, ale istnieje również pewne połączenie.

Powyżej objętość powietrza dmuchawy zależy od prędkości obrotowej. Wlot i wylot powietrza dmuchawy może nie mieć takiego błogosławieństwa. Kiedy wlot powietrza dmuchawy staje się mniejszy, objętość powietrza również będzie mniejsza, a ciśnienie dmuchawy powietrza również będzie takie samo. Jeśli wlot powietrza staje się większy, objętość powietrza dmuchawy nieco się zmieni, ciśnienie wiatru dmuchawy powietrza będzie małe, objętość powietrza wylotu powietrza wzrośnie, a moc wiatru zostanie odwrócona, ale wiatr ciśnienie dmuchawy powietrza będzie większe. Dlatego rozmiar wlotu i wylotu będzie wpływał na objętość powietrza, a także na ciśnienie wiatru wentylatora.

Jest to z konieczności powiązane. Działanie dmuchawy odbywa się za pomocą wirnika. Częstotliwość wirnika dmuchawy określa wielkość przepływu powietrza przez dmuchawę. Ponieważ wielkość wirnika dmuchawy jest stała, jeśli zastosowano wirnik i dmuchawę. Odległość między obudowami wynosi 0,01 mm lub mniej, a objętość powietrza dmuchawy staje się większa, a ciśnienie staje się większe. Ze względu na ograniczenia technologii i biorąc pod uwagę różne czynniki, takie jak żywotność i bezpieczeństwo dmuchawy, wszystkie są formułowane zgodnie z jednolitymi standardami.

Głównym czynnikiem w objętości powietrza dmuchawy jest to, że określa się prędkość i wirnik. Inne mają jedynie wpływ, ale objętość powietrza dmuchawy ma bezpośredni związek z prędkością. Wysoka prędkość nadmuchu będzie duża, o ile prędkość dmuchawy będzie stała. Wtedy objętość powietrza nie zmieni się.