Jaka jest różnica między samochodową dmuchawą AC a klimatyzatorem

- Feb 24, 2021-

9225-ac-axial-cooling-fan-for-baking-machine37155615352

Funkcją dmuchawy samochodowej jest wydmuchiwanie zimnego powietrza z skrzynki parownika klimatyzatora lub gorącego powietrza ze zbiornika ciepłej wody do samochodu. Włącz dmuchawę (przełącznik dmuchawy klimatyzatora). Jeśli temperatura jest niższa, temperatura cyrkulacji zewnętrznej jest naturalnym wiatrem na zewnątrz pojazdu, ale będzie nieco wyższa, ponieważ wlot powietrza zewnętrznego cyrkulacji klimatyzatora znajduje się zasadniczo na dolnej krawędzi klimatyzatora. Przednia szyba i silnik znajdują się w komorze, a temperatura wejdzie do przedziału.

254mm-ball-bearing-electric-fan-for-oven54228057026

Różnica między dmuchawą samochodową a klimatyzatorem:


  1. Włącz dmuchawę (przełącznik powietrza klimatyzatora). Jeśli temperatura zostanie wybrana jako niższa temperatura, temperatura naturalnego wiatru na zewnątrz pojazdu będzie krążyć na zewnątrz, ale będzie nieco wyższa, ponieważ wlot powietrza zewnętrznego cyrkulacji klimatyzatora znajduje się w zasadzie na dolnej krawędzi klimatyzatora. Przednia szyba znajduje się między komorą silnika a komorą silnika, a temperatura wejdzie do komory silnika. W przypadku cyrkulacji wewnętrznej temperatura wewnątrz pojazdu zostanie zdmuchnięta.


  2. Jeśli wybrana jest wyższa temperatura, ciepło wody chłodzącej silnika przechodzi przez parownik (mały chłodnicę zbiornika wody) w układzie klimatyzacji. Temperatura powietrza jest regulowana przez kąt otwarcia gorącego powietrza przez przegrodę i naturalne powietrze, a przełącznik klimatyzacji (A / C) jest włączony. W przypadku automatycznej klimatyzacji dmuchawa powietrza zacznie automatycznie natrzymywać powietrze; w przypadku ręcznego przełączania sprężarka klimatyzacji zwykle zacznie działać po włączeniu dmuchawy powietrza.


  3. Gdy klimatyzator włącza sprężarkę, zimne powietrze jest wydmuchiwane przez skraplacz w systemie klimatyzacji, ale jest również sterowane przez membranę w systemie w celu sterowania naturalnym powietrzem, parownikiem gorącego powietrza i chłodni zimnego powietrza. Współczynnik mieszania spełnia wymagania temperatury.

9225-ac-axial-cooling-fan-for-baking-machine37155615352