Jaka jest cena wentylatora osiowego?

- Jul 14, 2019-

Zasada działania wentylatora osiowego jest taka sama jak w przypadku zwykłego wentylatora domowego. Dmuchawa, która przepływa wzdłuż towaru promieniowego, nazywana jest wentylatorem osiowym. Kluczowym elementem przemysłowej produkcji wentylatora osiowego i wentylatora odśrodkowego jest wentylator rodziny 构件? Różnica między wentylatorami osiowymi zależy od ciśnienia powietrza wentylatora odśrodkowego, a obciążenie aplikacyjne wentylatora osiowego zwykle wynosi ciśnienie mniejsze niż 490 Pa.

Po pierwsze, konstrukcja wentylatora osiowego:

Wentylatory osiowe są zazwyczaj produkowane zgodnie z kombinacją różnych silników i wirników. Konstrukcja tego produktu nie jest wprowadzana jeden po drugim, ponieważ ogólna konstrukcja tej maszyny nie jest bardzo ważna. Należy zauważyć, że materiał wentylatora osiowego ma również swoją własną funkcję.

Po drugie, materiał wentylatora osiowego:

Różne wymagania obciążenia aplikacji, bez wątpienia będą używać różnych materiałów, materiały są różne, sprawiają, że koszt produkcji nie jest taki sam, problem ten jest bardzo łatwy do wyrażenia, stal węglowa, płyta ze stali nierdzewnej, FRP antykorozyjny, profile ze stopu aluminium, wysokie - stal, a zatem różne materiały, koszt wentylatora osiowego będzie bardzo różny. Ponieważ koszt oddzielnego montażu jest nieco wyższy niż integracja. Dlatego różnica w większości kosztów strukturalnych nie jest znacząca. Jednym z problemów jest wybór materiałów ze stali węglowej, normalnych materiałów, blach stalowych walcowanych na zimno, blach ocynkowanych ogniowo, a cena różnych materiałów jest również inna.