Proces uczciwej transakcji online w kantonie

- May 30, 2020-

Proces transakcji online w kantonie

Migracja Targów Kantońskich z fizycznej hali wystawienniczej do Internetu to zupełnie nowy proces wystawienniczy dla przedsiębiorstw. Jak przygotować się do pracy w uporządkowany sposób?


Załóż platformę dokującą do wyświetlania online. Ministerstwo Handlu wypromuje wszystkich 25, 000 wystawców Targów Kantońskich, aby przejść do trybu online, i zostaną podzielone na wystawy eksportowe i importowe zgodnie ze znanymi oryginalnymi fizycznymi ustawieniami wystawy, a odpowiednie obszary wystawiennicze zostaną odpowiednio utworzone . Wśród nich wystawy eksportowe oparte są na elektronicznych urządzeniach gospodarstwa domowego i codziennych artykułach konsumpcyjnych. , Tekstylia i odzież oraz medycyna i opieka zdrowotna są podzielone na 16 kategorie towarów i odpowiednio 50 obszary wystawiennicze; na wystawie importowej zostaną ustawione 6 główne tematy, takie jak sprzęt elektroniczny, materiały budowlane i sprzęt, a wszystkie ekspozycje będą w tym samym czasie online.


Komitet organizacyjny zoptymalizuje system zapytań, ulepszy funkcję wyszukiwania w wielu językach i ułatwi kupującym znalezienie wystawców i wystaw. Za pomocą środków technicznych skoncentruj się na promowaniu przedsiębiorstw i towarów chińskiej marki. Jednocześnie wzmacniaj podaż i kupuj usługi dopasowywania, organizuj specjalne działania związane z dopasowywaniem online, zwiększaj wysiłki w zakresie dopasowywania online i zwiększaj skuteczność wystaw.


Integracja online dokowania, negocjacji i transakcji


Internet łączy tysiące gospodarstw domowych i głęboko zmienia naszą produkcję i życie. Jest to praktyczna inicjatywa wprowadzenia globalnego wydarzenia handlowego, które odbywa się nieprzerwanie od ponad 60 lat w chmurze. Słynne na całym świecie targi kantońskie przeniosły się z fizycznego pawilonu do Internetu, nie tylko kopii, ale nowy projekt konstrukcyjny i reengineering procesu.


Ministerstwo Handlu aktywnie zmobilizuje wszystkie strony do podniesienia poziomu technologii, rozszerzenia zakresu korzyści dla przedsiębiorstw, ulepszenia usług pomocniczych, poprawy doświadczenia online większości przedsiębiorstw i klientów oraz dołoży starań, aby zachować specjalny okres, szczególne znaczenie, specjalne środki i specjalne GG; online Canton Fair GG;&;.


Pod względem treści zobaczysz, że targi kantońskie odbywające się w Internecie w połowie do końca czerwca zaprezentują trzy interaktywne sekcje, które będą obejmować wyświetlanie, negocjacje i handel.