Kilka metod urządzeń dla wentylatorów osiowych

- Aug 13, 2019-

Wentylator osiowy jest również nazywany wentylatorem lokalnym. Jest to rodzaj wentylatora powszechnie używanego przez przedsiębiorstwa przemysłowe i wydobywcze. Różni się od ogólnego wentylatora. Jego silnik i ostrza są w cylindrze. Kształt ma kształt cylindryczny, który służy do lokalnej wentylacji i jest łatwy w montażu. Efekt wentylacji i wentylacji jest oczywisty i bezpieczny, a powietrze może być kierowane kanałem powietrznym do wyznaczonego obszaru.

I. Urządzenie poziome z boczną ścianką przepływową osiowo: podstawowe żądanie dotyczące urządzenia wentylatorowego jest takie samo jak w przypadku urządzenia poziomego. Jednak wspornik urządzenia służy do przenoszenia nachylonego obciążenia ramienia, wspornik musi mieć wystarczającą intensywność i sztywność, a wentylator powyżej 10 nie jest odpowiedni. Użyj tej metody urządzenia.

Po drugie, urządzenie do zawieszania wentylatora osiowego: najpierw podłącz przepustnicę i wentylator za pomocą śruby do całego korpusu, urządzenie proporcjonalne do przepustnicy, umieszczone po obu stronach wentylatora, bezpośrednio zwiększa wentylator w ramie do zawieszania, stopień zawieszenia półka, Rzeczywisty podział przestrzeni określa użytkownik. Fani powyżej 16 # generalnie nie używają tego typu urządzeń.

Po trzecie, pionowe urządzenie z wentylatorem osiowym: metoda pionowego urządzenia z wentylatorem jest taka sama jak z urządzeniem poziomym, żądanie mocy i sztywności podstawy wiatru jest bardziej rygorystyczne. Połączenie między wentylatorem i dwoma końcami kanału musi wykorzystywać elastyczny styk do izolowania wibracji i ochrony wentylatora.

Czwarte, poziome urządzenie z wentylatorem osiowym: przepustnica jest przymocowana do podstawy wentylatora za pomocą śruby łączącej, ze środkową, wysoką regulacją, aby zmienić poziom przepustnicy w zakresie przepustnicy i zamocować wentylator za pomocą stałego ślimaka It został połączony na stalowej podstawie w fundamencie. Jeśli wentylator nie wymaga tłumika z powodu wibracji itp., Otwór na śrubę w podstawie wentylatora można połączyć bezpośrednio ze wstępnie osadzoną śrubą w fundamencie.

1