Na co należy zwrócić uwagę podczas korzystania z wentylatora osiowego?

- Aug 07, 2019-

Sprawdź, czy wentylator jest elastyczny i czy nóż nie jest zablokowany. Wentylator i sąsiednie rury nie zawierają narzędzi ani zanieczyszczeń. Jeśli podczas debugowania nie zostaną znalezione żadne problemy, możemy użyć go oficjalnie.

Na wpływ użytkowania wentylatora będą miały wpływ ciśnienie, objętość powietrza, moc itp. Jak sprawić, aby wentylator grał wielką wartość przy ograniczonej energii, to w jaki sposób dostosowujemy wentylator w użyciu.

Monitoruj prąd silnika. Znak obciążenia wentylatora nie jest prądem. Podczas korzystania z wentylatora należy zwrócić uwagę na nienormalne zjawisko wentylatora. Kiedy wibruje się wentylator, nienormalny hałas lub zjawisko tarcia stają się poważne, należy je rozwiązać na czas, w przeciwnym razie zastosowany zostanie efekt wentylatora osiowego. Będzie znacznie obniżone.

Powyżej jest, jak wybrać wentylator osiowy wprowadzony przez Xiaobian? Na co powinienem zwrócić uwagę podczas korzystania z wentylatora osiowego? Wiemy już o wentylatorach osiowych. Chociaż fani osiowi są bardzo powszechni w naszym życiu, każdy będzie miał dziwność w umiejętnościach zakupowych. Oczywiście musimy zwracać uwagę na powiązane kwestie w trakcie użytkowania, abyśmy mogli wykorzystać czas wentylatora osiowego.